Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy könnyebb...

Mit tegyek hogy könnyebb legyen szélesíteni azoknak a kajáknak a palettáját amelyeket szeretek?

Figyelt kérdés
Már évek óta nem igazán nagy azoknak az ételekneka válsztéka amiket szeretek.Szeretnék több ételt megenni, de hiába szánom el magam nem megy.Szeretnék erre tippeket kérni.Húst már most sem eszem szóval legfőkébb a vegákra vagyok kiváncsi.

2012. okt. 14. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, a szervezet okos, tudja mire van szüksége és mi ártalmas neki. Én mindig utáltam a zöldségeket. Gyerekkoromban kipiszkáltam a levesből a legapróbb sárgarépa darabot is. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy a húslevesből kilopkodom a zöldségeket.

A joghurtot utálom,de mivel annyi reklám dicséri, lenyomok néha egyet a torkomon undorodva, s van, amikor allergiás tüneteim vannak tőle. Most már az sem érdekel, hogy egészséges.Nem kell. A tejtől is undorodom, az anyatej volt utolsó, amikor tisztán ittam tejet.Rá nem tudnának venni, hogy megigyam.

Szóval bekövetkezhet nagy változás is a táplálkozásodban, ha a szervezeted valamiből hiányt érez, de van, amit nem kell erőltetni.

Próbáld ki, mert van, amikor főve nem, de nyersen szívesen megeszi az ember a zöldféléket.

Ha tejet nem, de finom sajtokat, sajtkrémeket meg tudsz enni.

És ha valami gusztán van a tányérra rendezve, az kívánatosabb.

2012. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antispecista ***** válasza:

Szia!


[link]


:)

2012. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köcce naon tetszik!
2013. jan. 11. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!