Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan energiaital amiben...

Van olyan energiaital amiben nincs koffein, vagy kevésbé ártalmas?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az energiaital ízét, ittam kb 1-2 évig de aztán elkezdett fájni tőle néha a fejem, meg rájöttem hogy nagyon egészségtelen elronthatja a vérkeringést. Ugyanakkor szeretem az ízét, plusz jó lenne ha valamivel tudnám magam pörgetni egyes napokon, vagy legalább valami 'placebo' hatást előidézni:)

Milyen energiaitalok vannak, amik nem a standart (koffein+taurin) hanem más összetevőkre épülnek?

Köszi a válaszokat!


2012. okt. 18. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostanában majdnem mindegyik energiaital taurin és vagy csökkentet koffein vagy koffein mentes.

Nézd meg a dobozukat rá van írva.

2012. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ez a Hell New Generation, én ezt iszom, mert nem bírja a szívem a koffeint. Ebben növényi kivonatok vannak, nincs benne koffein, mégis feldob. És ugyanolyan finom az íze.
2012. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzilKa ***** válasza:
Watt natura
2012. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!