Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudok így gyakorolni?

Tudok így gyakorolni?

Figyelt kérdés

Régebben amikor Lengyelországban voltam hónapokat megtanultam latte artot készíteni. De sajnos nekem sincs, mint gondolom sok embernek több száz vagy akár milliós értékű kávégépem amivel tejet tudok habosítani.

Szeretnék gyakorolni, meg megnézni felejtettem e kicsit több mint egy év alatt ezért gondoltam veszel egy átlagos, botmixer kinézetű tejhabosítót.


Egy ilyet:

[link]


Ezzel ha meleg tejet habosítok van értelme? lehet vele kezdeni valamit? Köszönöm előre is! :)


2012. okt. 18. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hogy akinek van ilyenje az is írjon hogy milyen is lesz a tej ezután? mennyire lesz sűrű? :)

Köszönöm előre is!

2012. okt. 18. 18:10
 2/2 anonim válasza:
Nekem van ilyesmim, de nem használom, mert szinte semmire sem jó. A hideg tejet egyáltalán nem, a meleget is éppen csak egy leheletnyit habosítja.. mintha kanállal kevergetted volna.
2012. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!