Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettél már foghagymakrémlevest?...

Ettél már foghagymakrémlevest? Szereted?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam csinálni. Szüleim sosem csináltak otthon. Egyszer a barátom megkért, hogy csináljak, csináltam, s nagyon finom lett, ízlett mindkettőnknek.
2009. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:)


Én a héten ettem életemben először, étteremben. Ma jöttünk haza nyaralásból, egyből neki is álltam csinálni. Ízlett mindenkinek :)

2009. aug. 8. 14:16
 3/12 anonim válasza:
Én már ettem,de nekem nem ízlett.
2009. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

foKhagyma

én imádom:)

2009. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Juj, tényleg, észre sem vettem :$
2009. aug. 8. 15:12
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
ohh epp terhes vagyok de akarhanyszor ebbe a topikba belepek megehezek ;-)) nem hiaba, a terhesseg ezzel jar ;-):) mult heten voltunk a kedvesemmel etteremben es mi szerencse pont azt kertem eloetelnek, izleni izlett, nagyon finom volt :)) egyebkent is imadom a fokhagymat, nyamnyam fokhagymas langos is finom am, nem meg a leves :))
2009. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
először úgy olvastam, hogy fogkrémleves :D :D. Amúgy még nem ettem.
2009. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ettem.Pontosabban kóstoltam.A napokban főztem,kíváncsiságból.Drága Párom volt a "kísérleti nyúl",szegnykémnek nagyon felnyomta a savát,ezért én már nem is ettem belőle...Az anyjának viszont nagyon bejött...

22 hetes pocis

2009. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze,egyik kedvencem :)
2009. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen..kedvencem.:)
2010. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!