Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Este eszek de reggel farkaséhe...

Este eszek de reggel farkaséhes vagyok, miért?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik,de pont amiatt mert eszel este.Próbáld ki,hogy korábban eszel.
2012. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Este túl sok gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel. Ezért reggelre lezuhan a vércukrod, és ezért érzed magad éhesnek.

Egyél inkább fehérjét, és/vagy lassan felszívódó szénhidrátokat.

2012. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keveset eszel? Én este rengeteget eszek, de másnap délután 15-16 óráig kitart. Akkor kezdem érezni, hogy kéne valamit enni. Állítólag, én cukros vagyok.
2012. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Naponta 5-6 ször eszek kb. tehát nem értem
2012. okt. 23. 01:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak gyors emésztésú emberek,lehet,hogy te is ide tartozol? Gondolom sokat mozogsz vagy olyan munkát végzel ami kívánja (szerintem ha kevesebbet eszel többször akkor helyesen étkezel)az energia bevitelt. Általában azok szoktak sűrűbben étkezni akiknek sok a gyomorsavuk.A gyomorsav túltengést meg lehet érezni,ha a szájízed savassá válik és akkor is ha lehajolsz,sajnos feljön az íz és marja a torkod. Ha örömmel eszel jókat és nem kell fogyókúráznod,akkor a kedves egészségedre kívánom!!!!!
2012. okt. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este egyél fehérjét rostos zöldséggel, és egy kis zsírt. Tapasztalataim szerint a lassan emésztődő szénhidrátok után is simán éhes leszel reggelre, ha meg naponta ötször-hatszor eszel, akkor nem is jó este bevinni a szénhidrátot.
2012. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hízékony vagyok azért figyelek oda a kajára


Köszi a válaszokat

2012. okt. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!