Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb budapesti...

Melyik a legjobb budapesti fagyizó? És melyik ízt kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Viccelsz?:) Utcánként van 3-10 fagyizó, abból tudok legjobbat mondani, tehát minden utcában van 1-2 legjobb.:)

Nekem a mák a kedvencem. Az utcánkban ezt csak 2 fagyizóban csinálják, én a Corvin-sétányon szeretem.

2012. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gelato fagyizó a Felszabadulás tértől kicsit beljebb a Veres Pálné utcában. Rég jártam ott nem tudom most mi a helyzet de régebben eszelős finom olasz krém fagyikat ettem ott. A túró a mák és a rizs volt a kedvencem. De alig lehetett választani mert rengeteg féle fagyi volt.
2012. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jé, azonos az ízlésünk!:)))
2012. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Daubner, Budán a Szépvölgyi úton! :)
2012. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan a fagyizó nevét, a kelenföldi pályaudvar előtti utcában (Etele tér) van, és nem gombócos, hanem lapátos fagyit adnak. Nagyon finom az összes íz, nekem a belga csoki a kedvencem.

Kedvenc fagyizóm viszont Sopronban van, a Dömötöri, nyáron óriási a választék, csak természetes alapanyagokat használnak, és hihetetlenül finom minden:-) Egyszer próbaképp megkóstoltam a kékfrankos ízű (!) fagyit, és tényleg boríze volt...

2012. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Vári cukrászdát is jónak mondják a XVI. kerületben

csak az áraik horrorisztikusak

2012. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :) Eddig nekem a Daubner Cukrászda volt a kedvencem, de nagyon jó a joghurtos meggy és a rizs a Fény utcai piac melletti Auguszt cukrászdában, az Etele téri Erdős és fiai is remek, ráadásul egész télen lesz fagyi :) De a várban lévő Ruszwurm cukrászda is jó hely, semmi extra, de finomak a fagylaltok, én legalább is szeretem.
2012. okt. 24. 19:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Hol van pontosan a Ruszwurm? Egy dalból ismerem a nevet, de nem tudtam eddig, hogy az egy cukrászda.:)
2012. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát, kissé körülményesebb elmagyaráznom, de az a lényeg, hogy a Várbusszal egészen a Mátyás templomig elmész. Utána pedig ha a Duna felé nézel, akkor jobb kéz felőli mellékutcácskában lesz, a Gellért-hegy felé, de inkább linkelek térképet ( Viszont, ha már elmentél oda a Somlói galuskát mindenképp próbáld ki :) )

[link]

2012. okt. 24. 20:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy utca+házszámra gondoltam, de mindegy.:) Köszi.
2012. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!