Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » ELFELEJTETTEM a lángos tésztáj...

ELFELEJTETTEM a lángos tésztájába sót tenni. Már itt kel mellettem. Vége mindennek. Tudom utólag pótolni, esetlen kelesztés után hozzágyúrni, vagy törődjek bele, hogy sótlan lesz?

Figyelt kérdés
:(
2012. okt. 26. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én alapból nem is szoktam sót beletenni. Majd megsózod ha kisütötted. Kelesztés után nem igazán jó ötlet a lángos tésztát gyúrni, mert nagyon tömény lesz.

Az a kis sóhiány fel sem fog tűnni:)

2012. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezesetben nyugodt vagyok.Köszönöm.:)Életem harmadik lángos-próbálkozása.Az első kettő katasztrófa volt.Alig lehetett elharapni.Most a mamám receptje szerint csináltam, minden sikerült, életemben először az éleszesztőfuttatás is, és mikor eszembe jutott, hogy nem tettem bele sót, azt hittem vége mindennek.:)Remélem, ha kisütöm, akkor is örülni fogok a végeredménynek!:D
2012. okt. 26. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is csak utólag sózom, ha már ki van sülve. Nem lesz tőle semmi baja :)
2012. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm!:)
2012. okt. 26. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is utólag sózzuk a lángost. :)
2012. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,én is utólag szoktam a lángos sózni. Jó étvágyat hozzá :)
2012. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer túlsóztam a kakaós csigát, na az volt a ciki:D
2012. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!