Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire jó megoldás, ha...

Mennyire jó megoldás, ha tömegnövelő étrend 5. étkezését nem bírom, mert nem fér belém több, ezért fogyasztok "speciális zöldfűszert" előtte 1 órával, hogy megjöjjön az étvágyam?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 19:48
 1/8 bumbi02 ***** válasza:

Örök szabály: annyit kell enni, amennyi jól esik.


Szerintem nem jó megoldás, mert a szervezeted, valószínüleg nem viccből jelzi, hogy nem fér beléd több, és azért mert a jelzést megszünteted, attól még nem fog beléd férni több, és csak rosszul leszel később. Nem értem mi a lényege a tömegnövelő étrendnek?

2012. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel gyúrás mellett tömegnövelőzöm? :O
2012. okt. 29. 19:55
 3/8 bumbi02 ***** válasza:

Sose fogom megérteni, én 5 hónapja tudok úgy gyúrni hogy nem figyelek különösképp az étkezésemre. Ugyanaz az étrendem ami eddig is volt. Ha megéhezem eszek. És mégis növekszik a tömegem.


De a válaszomat akkor is tartom, hogy szerintem egészségtelen többet enni, annál, amennyit bír az ember mindenféle étvágygerjesztő nélkül.

2012. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ajánlom figyelmedbe a cikket.

2szer több izmot is fel tudsz szedni, ha odafigyelsz az étkezésre. és mielőtt jönne valami okoskodó, attól, hogy odafigyelsz, hogy mit eszel, még nem lesznek mű izmaid...

2012. okt. 29. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
igyál egy MRP-t egy étkezés helyett
2012. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jól mondja utolsó. Válassz valami étkezés helyettesítőt. Azt csak lehúzod, és olyan minta megettél volna kb 200g csirkét 100g rizzsel.
2012. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a cikket.

2szer több izmot is fel tudsz szedni, ha odafigyelsz az étkezésre. és mielőtt jönne valami okoskodó, attól, hogy odafigyelsz, hogy mit eszel, még nem lesznek mű izmaid...


Mint írtam: én akkor eszek, ha éhes vagyok, és azt ami épp van:)

2012. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5. étkezés mikor van? Ha este akkor egyél túrót.


Egyébként 4-5 db főtt tojás. ár harapás az egész és lent is van :)

2012. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!