Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni ( nem rendelni...

Hol lehet venni ( nem rendelni ) Jack Daniel's csokit?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 16:17
1 2
 1/12 bumbi02 ***** válasza:
Úgy emlékszem a Jancsi és Juliskában lehetett kapni. Podmaniczky utca, a belvárosban. Nem emlékszem a házszámra, a Bajcsy Zsilinszkyhez közelebb eső felén volt. Majdnem a sarkon.
2012. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívtam őket, mondták, hogy régebben tartottak, de már nem. :( :)
2012. nov. 7. 17:33
 3/12 bumbi02 ***** válasza:

Esetleg nézd meg még a Mammutban. Ott is van egy csoki szaküzlet, bár mikor ott jártam, nem néztem szét, és pozitívabb az emlékem a Jancsi és Juliskáról, de azért hátha:)


Ami biztos, hogy a whiskynet-ről lehet rendelni, és már én is szemezek vele egy ideje(:

2012. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
őket is felhívtam, táblásuk van, nekem kellene mellé bonbonos is, de megteszi :) rendelni azért nem szeretnék, mert péntekre kellene legkésőbb és vidéken lakom, tehát nem hoznák ki :(
2012. nov. 7. 17:41
 5/12 bumbi02 ***** válasza:
89%

Na, még jó hogy felmentem whiskynet-re.


[link]


Itt lehet kapni a whiskynet szerint.:)

2012. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
wwwpontbak-elitponthu, velük most beszéltem és náluk van olyan amit kerestem :)))
2012. nov. 7. 17:45
 7/12 A kérdező kommentje:
jaj nee, nem vettem figyelembe, hogy ez Kecskemét.. nem lehetek ennyire hülye..
2012. nov. 7. 17:46
 8/12 bumbi02 ***** válasza:
A legutóbbi linkem, az nem netbolt, Veres Pálné utcában van pesten, és elvileg van ott ilyen csoki(:
2012. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)) Közben megérdeklődtem a Chococoban is és ott is van, de szerintem oda megyek amit te írtál, az közelebb van :)
2012. nov. 7. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:
én interszparban látttam azt hiszem.
2012. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!