Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi chipset kellene megenne...

Mennyi chipset kellene megennem, hogy megutáljam?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a chipset, tudom, hogy nagyon egészségtelen, de mégsem tudok leszokni róla.

Szerintetek mennyit kellene megennem, hogy megutáljam, és ne kívánjam?

(18/L)


2012. nov. 20. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha ilyen egyszerű lenne az ilyesmi.

Annyi, hogy kevesebbet kell enni belőle, 2-3 egy hónapban egyáltalán nem sok és nem árt.

2012. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mész egyetemre? Ha igen, gyorsan le fogsz szokni róla az anyagiak miatt. Én se veszek már se chipset, se csokit, se KV-t se egyéb dolgokat :D
2012. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nagy chips imádó voltam, de már ilyenekre nem költök. Annyira megszoktam 5 hónap alatt, hogy mikor otthon vagyok és van lehetőségem enni, már akkor is csak úgy beleeszegetek. Ha egy ideig nem veszel, akkor utána nem is fogod kívánni
2012. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 menta34 ***** válasza:
Vegyél valami nagyon olcsó és egyben gagyi chipset, hátha attól elmegy a kedved:)
2012. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még régebben - egyik szülinapomra - kaptam a Chio-nak azt a nagy vödrös kiszerelésű chipsét. (Nem tudom, kapható-e még.) Azóta moderálom magam a chips-zabálással, akkor túlettem magamat vele, pedig voltunk rá jópáran :)
2012. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én chipsben akarok fürdeni XDD
2013. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!