Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mivel eszitek a lecsót?

Ti mivel eszitek a lecsót?

Figyelt kérdés

Nem viccelek, anyukám VILLÁVAL! :D

Csak én tartom praktikusabbnak a KANALAT a lecsó elfogyasztásához?

Aki villával eszi, MIÉRT jó az úgy?

(nem értem :D)


16/L



2012. nov. 20. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Rizzsel és pipiropigóssal. :D

Amúgy villával. Azért, mert a barátom is MINDENT (a leveseken kívül) villával eszik, és rám is rám ragadt már. Egyébként nincs hátránya, mert ugye én összekeverem a rizzsel, tehát nem esik le a villáról. Ha meg üresen eszem, akkor a zöldségeket megeszem villával, a szaftot meg kenyérrel kitunkolom. :D

17/l

2012. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

villával, mivel ahogy én csinálom, alig van leve

Utána imádom kenyérrel kitunkolni a megmaradt levet ^^

2012. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is villával,mert szimpatikusabb és azzal valahogy jobb nekem kienni a zöldségeket (a levét pedig kenyérrel mártogatom Mmmm) : D

Így belegondolva tényleg a kanál lenne az észszerűbb,de nálam a villa a favorit: D

2012. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Kövezz meg, de a spagettit is villával eszem, a lecsó meg csak annyiban más hogy rövidebbek a szálak:)
2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

villával én is,el se tudom képzelni kanállal.

Szaft kitunkolásához ott a kenyér vagy a rizs felszívja.

2012. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Wampa : Mióta vannak milyen szálak a lecsóban?? :D


amúgy húgom is csak rizzsel képes megenni -.-

am én is imádom tunkolni a levét, de úgy több kenyeret eszem hozzá ... :D szóval én inkább kanalazom :)

2012. nov. 20. 21:53
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Én csak a levét tudom kenyérrel megenni, az összeaszott főtt zöldségek(a pároltat kivéve) elveszik az étvágyamat, hús pedig kevés van benne és az is összesülve.

Amúgy mindent villával eszek, úgy szoktam meg. 19/f

2012. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán eszem kanállal, de csak poénból (a magam szórakoztatására). Vannak örökölt sémák. Ha erre nem kell tekintettel lenni, akkor ahogy jólesik. De én nem azért eszem villával, mert úgy tanultam, hanem mert célszerűtlennek tartom kanállal.
2012. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Van akik a főzelékeket is villával eszi mert azt hiszi hogy úgy előkelő! Úgy kell neki!
2012. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet enni villával is persze, meg kanállal is.

Utóbbit én két okból nem alkalmazom.

1.) Híg, vizes az leve. Abból pont elég annyi, amennyi a villával jön.

2.) Fínom, testes a szaft. Akkor meg nagyobb élvezett friss fehér kenyérrel (jaj, fogyókúra, jaj-jaj cukorbaj!) tunkolni.

Egyébként sima lecsót ritkán eszem. Vagy tojásos vagy rizses. Ezek meg a szaft jó részét felisszák.

2012. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!