Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Dolce Gusto kávéfőzőhöz lehet...

Tocsman kérdése:

Dolce Gusto kávéfőzőhöz lehet vegyes kapszulát kapni (1-1 kapszula/íz)?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándéknak szánom a gépet feleségemnek és szeretném, ha kiprobálhatná a lehetséges ízeket, hogy megtalálja a kedvencét, de mindegyikből egy kartonnal venni nem lenne túl gazdaságos.

2012. nov. 24. 08:20
 1/5 anonim válasza:
Vegyes kapszulát még nem láttam, de vannak (kínai) üzletek, ahol lehet darabra venni egy-egy ízből.
2012. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manien válasza:

Tudtommal nincs vegyes kapszula!Ezen az oldalon tájékozódhatsz.: [link]

Üdv.:Én

2012. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

manien: Sajnos a honlapjukon feltett ezirányú kérdésemet válaszra sem méltatták.


Köszönöm a segítségeket.

2012. dec. 3. 06:36
 4/5 A kérdező kommentje:

Válaszul saját magamnak (meg a későbbi érdeklődőknek):

Nem lehet vegyes kapszulát kapni, csupán az eredeti kávéfőzőhöz jár termékmintaként 8 különböző íz, én is kaptam a gép mellé.

Mivel több íz hasonló (csak intenzitásában, erősségében más) ezért 3-4 próbálkozásból körvonalazódik a kedvenc íz is.


Köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 4. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

OFF

Válaszul saját magamnak (meg a későbbi érdeklődőknek)"


Köszi szépen! :)

Üdv:

egy "későbbi érdeklődő"


ON

2013. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!