Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet finom apró sütiket...

Hol lehet finom apró sütiket kapni? Hájas szilvást, hókiflit meg ilyesmiket

Figyelt kérdés

lehetőleg budapesten, Kistarcsán van egy rétesház, ott nagyon finom sütik vannak

közeledik a karácsony és szeretnénk venni finom sütiket


kösz a segítséget



2012. nov. 26. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem sütsz:) egy csomo hasonló süti elég hamar megvan:) és egyszerü is...de amugy szerintem pékségekbe próbálkozz:)
2012. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sütni sajnos nem tudok, béna vagyok hozzá


ma vettem a lipóti pékségben kis szilvalekváros kiflit, berényit, hát nem volt valami nagyszám...


valami rétesházaz kellene találni pesten, ami közel van


de köszi a segítséget

2012. nov. 27. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj:) pl veszel rétestésztát amit csak ki kell nyujtanod, szétvágdosnod és teszel bele mindenféle tölteléket:) aztán be a sütőbe meghinted porcukorral és kész:) ez a legegyszerübb és fincsi is...ügyesnek se kell lenni...csak kinyujtani és beletenni a fini szilvalekvárt amit fahéjjal megszórtál:) sütni éscsácsumicsá:) hátha kedvet kapsz:)

24L

2012. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi, lehet megpróbálom, régebben sütöttem muffint


de lehet, most megpróbálom az almás pitét, mert kétszer sütöttem és sikerült is :)

2012. nov. 29. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet és karácsonyi is:) esetleg almás rétest...ugyanúgy veszel rétestésztát..kinyujtod..beletöltöd az almát (én lereszelve, cukrozva, kakaózva és fahéjazva szoktam) ráteszel egy másik rétestésztát, vagy feltekered a töltelékkel együtt...megkened tojással a tetejét...és be a sütőbe:) seccpecc alatt kész van:)
2012. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez tényleg jól hangzik:)
2012. dec. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!