Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valahol kapni tictac...

Lehet valahol kapni tictac szerű cukorkát, ami színes? (nem csak a doboza)

Figyelt kérdés
Egy előadáshoz kéne kelléknek. Csak az alakja számít nagyjából, de több szín kéne.

2012. nov. 28. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Skittles?
2012. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy az alak a lényeg. Annak tök más az alakja!
2012. nov. 28. 15:50
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyent nem lehet nálunk seholkapni?


[link]

2012. nov. 28. 15:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú bakker, ha emlékeznék a nevére... Annyit tudok róla, hogy volt piros, citromsárga, és zöld is, maga a doboz színtelen volt, és a tictacos dobozzal ellentétben a hosszabbik oldalán nyílt. Nagyapám mindig vett nekem, a Havanna lakótelep szélén árulta egy vattacukros. Remélem vagy te, vagy más esetleg emlékszik a nevére, vagy vett ott ilyet.
2012. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én Szlovákiából vagyok de nálunk lehet venni ilyen szines cukorkát a Lidl-ben olyan dobozban van mint a tic tac csak szines most hirtelen nem jut eszembe a neve de tuti van unokaöcsém imádja :D
2012. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én Aldiban láttam, de már megszünt, és ők is a tictacot árulják! Lydl-ben még van?
2012. nov. 29. 10:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Hat miert nem fested be etelfestekkel(ha enni is kell belole az eloadason-ha nem kell megenni, akkor en valami massal festenem be,nem etelfestekkel,hanem Graffiti spray-vel befujnam)?...egy doboz TIC-TAC,sarga,zold,kek....mitudom en milyen szinu kell....

Ha annyira kell az eloadasra...akkor szeritem ez jo megoldas...

Majd ird meg hogy mi lett a vege....

2012. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok...:

Amit kepet linkeltel a szines Tic-tac-okrol,azokat nemhiszem,hogy megveheted manapsag,mert ra van irva a dobozara,hogy Limitalt kiadas....

2012. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
láttam valahol asszem egy BigTrip nevű teljesen hasonlót, de sehol nem találok. Valaki nem tudja hol lehet kapni?
2012. nov. 30. 20:05
 10/10 anonim válasza:
Mik Maki :D
2014. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!