Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha lenne a városotokban,...

Ha lenne a városotokban, közeletekben teaház elmennétek és "rászoknátok" a teára, ha az belefér a havi költségvetésbe?

Figyelt kérdés
olyan teaházra gondolok, ahol kávé, süti, egyéb is fogyasztható, de főként teázás a cél. Innátok filteresen kívül mást is, vagy egyáltalán nem szeretitek, és inkább csak meginnátok egy feketét?
2012. nov. 30. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van a városban teaház már egy pár éve. Soha nem jártam ott, de a húgom mesélt pár dolgot! Lehet igényelni vízipiát is, és van ingyen Wifi. Egyrészt drága, amennyit elkérnek egy teáért abból már veszek egy dobozzal. :) Beszélgetésre, teázásra jó lenne, de nálunk inkább a tizenévesek közkedvelt helye, így aki egy nyugalmas, teázós beszélgetésre vágyik esetleg az idősebb korosztályból, valószínűleg nem ezt a helyet választja.


Másrészt pedig sokkal kényelmesebb egy ilyet a saját lakásunkban intézni. Szóval nekem nem jön be. :)

2012. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

én szeretem a teaházakat ,bp-en van egy pár , a wesselényi utcánál van egy nagyon jó indiai teaház

ha az embernek van kedve pénze,miért ne ugorna be egy teára,persze azért számít az ár

2012. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igazából nincs olyan ember, aki teázni jár teaházba.

Mi a francnak fizetnék 800 forintot egy teáért, ha otthon majdnem ugyanolyat ihatok 40-ért?

Teaházba társasággal megy az ember, vagy randira és akkor is a hangulat miatt.

2012. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak havonta egy-két alkalommal, és mindig valami különleges teát innék. Egyébként én már régen rászoktam a teára, és nem a filteresre, sőt, magam keverem a gyümölcsteákat.

De szerintem a mi is rongyos településünkön soha nem lesz teaház, mert sosem lesz rá igény. Ellentétben a kocsmákkal.

Egyébként korábban pár alkalommal, még sulis koromban voltam teaházban, és lenyűgözőnek tartottam.

2012. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A teaházakban nem filteres teát adnak. :) Ott a különleges teákat érdemes megkóstolni. A legtöbben van szeparé, aminek kifizeted az árát, ami leiható. Én szeretem a hangulatát, nyugodt, csendes, ellazítja az embert.
2012. nov. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teaházba szoktunk beülni barátokkal,csendes beszélgetésre alkalmas hely,de teát sosem ittunk még,inkább koktél vagy ha napközben akkor süti,forrócsoki
2012. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nap megiszok minimum 1 liter teát, szóval nincs igényem teaházra. :D Jöhet minden: gyógy, gyümölcs, fekete, fehér, zöld kék piros sárga(hahaha :D). Nem csak filtereset szoktam venni. :D
2012. dec. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!