Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tea hamarabb megposhad, ha...

A tea hamarabb megposhad, ha folyamatosan melegen van tartva?

Figyelt kérdés
a radiatoron tarottam,mert igy kellemes meleg volt egesz nap, de delutan mar volt egy kis olyan ize, mint amikor mar nem friss, es picit kezd poshadni. En foztem azelott este, meg nem volt regi.
2012. dec. 4. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, a langymeleg a legtöbb élőlénynek kedvez. Elég jó táptalajnak számít szerintem. Vagy hűtve, vagy forrón (jó melegen) lehetne hosszabb ideig tárolni.
2012. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindig csak annyi teát melegíts meg amennyit megiszol.
2012. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a teát csak frissen érdemes csinálni, 5 perc alatt megvagy vele. ha feketét iszol, és bírod az angolokat tehetsz bele kis cukrot vagy mézet, és tejet, igy azonnal fogyasztható. ha gyümölcsteát vagy zöldet iszol, abba ha rögtön akarod inni tegyél 100%os gyümölcslét, és kellemes marad az íze is. a többi gyümlével azabaj hogy ilyen aroma íze lesz aaz egésznek, és mehet a levesbe. vagy vársz 10 percet, amig kiázik a filter, és addigra kb iható is..
2012. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!