Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a kedvenc szendvicsetek?

Milyen a kedvenc szendvicsetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem-mi van rajta.Krémek is jöhetnek,bármi,ami egy kicsit más,mint a margarin-sonka-sajt kombináció.Valami új kajára vágyom.
2012. dec. 6. 01:21
1 2
 1/12 intrepid ***** válasza:
55%
Nos kérlek szépen: veszek egy fél kilós bagettet, kettévágom hosszában, úgy mint a zsemlét. Megkenem vajjal, de tényleg vajjal, nem ilyen Rama-val.(az margarin) Elkezdem megtölteni: indulok az egyik vége felől - kb 25 dkg szendvicssonka, sajt, főtt tojás. Ez úgy kitölti az egyik felét. Utána megkenem mogyorókrémmel, ne feledjük, alatta, ott a vaj. A fennmaradó helyre lekvárt kenek. Összecsukom, és lehet enni. Vacsoráig nem éhezek meg.
2012. dec. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ettől f.snám össze magam. XD
2012. dec. 6. 02:32
 3/12 anonim válasza:
100%
Nekem az avokados-grill csirkes a kedvencem. Mini bagett felbevagva. Alul mindenfele salata, paradicsom, salataontet es sok-sok avokado. Ezen grillen megsutott csirkemell csikok. Osszenyomod, kicsit piritod szendvicssutoben, h ropogos legyen a teteje.
2012. dec. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Vagy egy masik a cordon blue csirkes. Sajt, sonka, szinten grillcsirke csikok mini bagettben. Tetejere majonez.
2012. dec. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi,ezeket kipróbálom.
2012. dec. 6. 03:23
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Teavaj + tükörtojás + sajt + majonéz


Nekem ez a Nr.1!

2012. dec. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
61%

Hasonlóan az előzőhöz én is kreáltam tegnap egy sikerszenyát :D

2 szelet kenyér, az egyiket megkenem tejföllel és savanyú ubit karikázok rá, közben császárszalonnát serpenyőben kicsit megpirítok, majd ráütök 2 tojást. Mikor kész a tükörtojás ráteszem a másik kenyérre (a szalonnából kisült zsír ráfolyik szépen a kenyérre, és esetleg egy kis majonéz mehet még bele). Összeborít, megesz, jóllakik.

2012. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Párizsikrém tatár bifsztek ízesítéssel, pirított kiflire kenve, tegnap este ezt vacsiztuk. Ledarálom a borjú párizsit kis hagymával és fokhagymával, , teszek bele kis vajat, ketchupot, mustárt, worchester szószt, pirospaprikát, őrölt borsot.


Másik kedvencem a fokhagymával tűzdelt sült pulykamell sok zsírban, hidegen zsíros kenyérre a hús szeletek és rá savanyú uborka szeletek.

2012. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Hú, most megéheztem...


Ha már nekiállok szendvicset készíteni, abból általában melegszendvics lesz. Kedvencek:

* Monte Christo szendvics: [link]

* Apróra vágott konzerv gombát összekeversz vajjal, hasonlóan apróra vágott hagymával (fehér, vörös, lila, póré, zöld - a fantáziádra bízom) és egy csipet frissen reszelt szerecsendióval. Ezt sütöd rá a kenyérre/bagettre/kiflire.

* Ha szereted az édeset sóssal keverni: vékonyra szeletelt almát megpirítasz vajon (rosszabb esetben margarinon). Ezt teszed a szendvicsre vékony szelet hagymával és sajttal majd összesütöd.

* Az alap margarin-sonka-sajt kombinációt paradicsommal, rukkolával vagy bazsalikommal és mozzarella sajttal szoktam feldobni, bors, fok/zöld hagyma opcionális.

2012. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a linket.
2012. dec. 6. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!