Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egész nap semmi normálisat nem ettetek, csak csokit meg édességet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt, és mindig is lesz ilyen, néha rám jön, de nem bánnom, mert ez nem olyan gyakori dolog, szerencsére :)
2012. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt
2012. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy este mikor lefeküdtem eszembejutott, hogy csak csipszet, energiaitalt, csokit, kekszet, meg ilyeneket ettem. Néha belefér, nem egészséges, de belehalni sem fogok. Általában normálisan étkezek, de olyan is előfordul, hogy este az jut eszembe, hogy még nem is ettem. Az ivásról meg rendszeresen megfeledkezek, nagyon keveset iszok, szerintem a napi fél litert sem éri el, de volt olyan, hogy konkrétan emlékeztem, hogy egy kortyot nem ittam aznap.
2012. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Volt, kipróbáltam hogy 1 hétig csak ezeket eszem.

Híztam töle 2 kg-t. Meg úszógumim lett tőle.

2012. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!