Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fondü készletnek van értelme?...

Fondü készletnek van értelme? Akinek van, szokta használni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 11:31
 1/6 anonim válasza:
Néha szoktam használni.Kényeztetni jó néha magadat:D banánnal és kivivel isteni :D
2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ritkán kerül elő, de akkor jó buli :)
2012. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sajtos fondüt szoktam csinálni, elég gyakran, mert szeretem. Vedzek a boltban eghez speciális sajtot, bele a fazékba, egy bagett meg egy pohár bor - isteni, gyors vacsi. De ha nem szereted, nem eszel gyakran ilyet, akkor porfogóvá is válhat.
2012. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyenünk még ajándékba kaptuk. Nem használjuk gyakran mert így kettesben itthon nem olyan jó buli, meg én annyira nem is szeretem, de amikor átjönnek a barátaink vagy összeülünk akkor előszokott kerülni néha-néha. De ez inkább csak akkor jó amikor sokan vagytok.
2012. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem magamnak venném,hanem ajándékba,olyannak aki szeret elbibelődni ilyennel.

Nekem 100%,hogy porfogó lenne,lusta vagyok mosogatni ha minden csokis/sajtos.

2012. dec. 10. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, csokival és sajttal is működik, nyilván nem mindennapi használatra van, de ennyi erővel a kenyérpirító is minek, azt pl. én egy hónapra egyszer talán, ha használom. Mégis jó, ha van. De örülnék egy fondünek.
2012. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!