Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napok óta nem bírok főtt...

Napok óta nem bírok főtt kaját enni. Egyszerűen a szagától is rosszul vagyok. Ha megeszem akkor hányingerem lesz, ami nehezen múlik el. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, kb 1 évig tartott, aztán elmúlt. Szendvicseket ettem, meg tartalmasabb salátákat.
2012. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle főtt kajától? Azért kérdezem, mert sokan csak kevés ételt variálnak. Ha nálatok is így van, akkor próbálj valami újat, az átlagos főtt ételeitektől eltérőt főzni.

Ha nem, akkor nincs mit tenni, vársz. Majd elmúlik. Persze fontos a főtt étel, de erőltetni ne erőltesd, tovább fog tartani ez az undorkorszak, meg szerintem minden amit csak magadba erőszakolsz, majd rosszul leszel tőle, többet árt mint használ. Azért próbálj változatosan enni, lehet azt hideg ételekkel is.

2012. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fött étel csak szokás, semmi bajod sem lesz, ha nyers ételeket eszel. Saláták, szendvicsek mellett semmi hiányod sem lesz, söt sokkal több vitamin kerül igy a szervezetbe.
2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél olyat, ami nem esik jól, így jelzi a szervezeted, hogy most erre van szüksége. A nyers étel úgyis jobb a gyomornak, mint az agyonfőzött, pépes ételek, nem baj, ha vannak ilyen időszakaid.
2012. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ez marhaság. Sok ételt nyers állapotban nagyon nehezen tud csak megemészteni a gyomrunk, ezért ajánlott a főzés/sütés sok ételfélénél, vagy a párolás, amivel sok vitamint megőrzünk. A főzés/sütés pedig nem egyenlő az agyon pépesített étellel, aki ezt állítja az nem tud főzni, illetve az sem, akinek a főztjén felnőtt. De ezen lehet változtatni, ha az ember beismeri, hogy mindig túlfőzi az ételt.

Nem sértésnek szánom, csak korrekciónak és építő jellegű kritikának.

2012. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:
menj el pszihomókushoz. komolyan. rosszabodhat.
2012. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet. ;)
2012. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jenis 13 éves vagyok ;)
2012. dec. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!