Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A töltött káposzta meddig áll el?

A töltött káposzta meddig áll el?

Figyelt kérdés

Nem akarom utolsó percre hagyni a vásárlást... Úgy gondoltam, pénteken bevásárolok, szombaton megcsinálom a káposztát (esetleg vasárnap).


Tárolásnál elég parás tudok lenni... namármost a fazék, amiben főzöm, nem fér be a hűtőbe. Hideg kamrában 2-3 napig eláll? Vagy inkább fagyasszam le a húst pénteken, és csináljam meg hétfőn?


Többször főztem már, de mindig frissen, és utána a maradékot kisebb tálakban hűtőztem.



2012. dec. 17. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A töltött káposzta tipikusan az az étel, amit elég sokáig lehet tárolni - akár két hétig is, sör egyre finomabb lesz, mert összeérik. Ha a kamrában nincs meleg (márpedig nem szokott), akkor semmi baja sem lesz.
2012. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elkészült töltött káposztát le is fagyaszthatod. Kiolvasztás után is nagyon finom.
2012. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!