Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan jó a KFC?

Tényleg olyan jó a KFC?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri,és evett már a KFC-ben. Én azt láttam hogy sokkal jobb minőségűnek,sokkal 'igazibbnak' tűnt minden kaja főleg a hús). Szerintetek tényleg sokkal jobb mint a Meki vagy csak kitaláltak valami új összetevőt(granulátum,ízfokozó,stb.) amivel jobbnak tűnik a hús?
2012. dec. 21. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tápos, legalábbis nekem annak tűnik, de a csípős fűszerek miatt ezt nem lehet könnyen észrevenni.

Ezért jó az íze.

2012. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint jobban szeretem, a sültkrumpli ropogósabb, az üdítőt akármennyiszer újra lehet tölteni, a szendvicsek fincsik. :) Bár a mekis szendvicseket is szeretem, én mégis inkább a KFC-t részesítem előnyben, a korlátlan üdítőfogyasztás miatt. :D
2012. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A KFC nekem is jobban bejön mint a többi.

Az tény hogy itt is vannak "műanyag" összetevők de az valamivel természetesebb is. Az hogy maga a hús honnan származik milyen tenyésztett állatból, hogy vagy tápon nevelkedett egész életében vagy normálisabb körülmények közt egy kis zölden is ezt nehéz megmondani. De így baj nincs vele szerintem.

nekem bejött a hely, ha a fővárosban járok mindig beugrok oda kajálni, mert itt nálunk a környékünkön nincs ilyen lehetőség és a legközelebbi ilyen a fővárosban van.

2012. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, énis nagyon szeretem:D pl a hús is természetesnek túnik(nem olyan egyenletes mint a mekiben),de ha tényleg ilyen jó lenne akkor hogy jönnek ki nyereségesen belőle?

énis imádom, nemazért kérdeztem, csak hátha van benne valami turpisság:D

2012. dec. 21. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tényleg olyan jó :( Egyszer élünk, nosza kipróbáltuk a szegedi Árkádban. Vettünk egy veder csirkeszárnyat, aztán szedegethettük le a tollat, meg a tokut...

Ízre meg ennél jobbat bármikor összehozok otthon is.

Bocs, ha ez valakit sért, de ez az igazság.

2012. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem ettem. Itt Győrben nem ment, úgyhogy előbb bezárták, minthogy eljuthattam volna. :(((
2012. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Én is a szegedi Árkádban láttam először, előtte azt sem tudtam mi az. Kérdezték, hogy megyek-e velük a KFC-be, mire visszakérdeztem, hogy az mi a szösz. Nem ettem ott, de abban biztos vagyok, hogy otthon kevesebb pénzért sokkal jobb ízvilágú ételeket rakok össze.
2012. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mellesleg talán ezért "olyan finom" a KFC csirke:

[link]

2012. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, finom ott a csirkehús! Mindegyik gyorsétteremben igazi a hús. Nincs közöttük különbség. A KFC, a Meki, a Burger King is csirkéből csinálja a csirkés kaját, szóval...

Egyik sem jobb a másiknál.

2012. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Azért hasonlítsd már össze pl a McChickent, és egy Zinger szendvicset.Ha megnézem a Mekis hús TELJESEN egyenletes,és mindegyik teljesen ugyanolya!A KFC-ben viszont a húsban látszódnak a szálak, egyenletlen, természetes a hús...Ezért gondoltam hogy más:)

2012. dec. 22. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!