Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Debrecenben...

Hol lehet venni Debrecenben ételízesitöt?

Figyelt kérdés

#ndjdkfkdka
2012. dec. 25. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
élelmiszerboltban
2012. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A só hivatalban...
2012. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

élelmiszerboltokat próbáltad már??

Szerintem a cipőboltban nincs.

2012. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 doboszoli ***** válasza:
Gyakran jársz bevásárolni?)
2012. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Én egy napja regisztráltam!

Ez így szokott lenni?

Most csak ugratsz a kérdéssel, vagy valóban ennyire tájékozatlan vagy?

Ha ugratsz, akkor ezt ne itt tedd! Van humor oldala is a Gyíknak.

Ha nem tudod, akkor a legegyszerűbb, ha bemész bármely élelmiszereket is áruló üzletbe.

2012. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kurv*ra normálisan raktam fel ezt a telecseszett kérdést ugy hogy elvárnám hogy normális választ kapjak..ki nem szarja le hogy miota regisztráltál és hogy milyen humor oldalak vannak van olyan oldal is ahol a bunkokat gyüjtik össze ugy hogy ti is mehettek arra fele...-.-
2012. dec. 26. 11:53
 7/10 A kérdező kommentje:
és ha nem érek.rá nézelödni mint egyesek akkor mi van???
2012. dec. 26. 11:55
 8/10 anonim válasza:

Már meg ne haragudj, addig ameddig nem olvastam a hozzászólásod, még meg is értettelek valahol. De ez, ahogy leteremtetted a többieket, nem volt szép. Légyszíves moderáld magad. Köszönöm.


Nos, ha átlagos ételízesítőt szeretnél venni, mint pl. delikát, vagy vegeta, akkor azt minden élelmiszerboltban találsz. Ha valami extrábbra vágysz, akkor érdemes körülnézni drogériákban, bioboltokban és fűszerboltokban. Ilyet is találsz, például a Böszörményi út 70 alatt.


És még egyszer szépen kérlek, légyszíves legközelebb ne cseszd fel magad ennyire, mert csak magaddal cseszel ki, hisz senki nem fog válaszolni.


Kellemes Karácsonyt :)

2012. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak nekünk egyértelmű, hogy ételt élelmiszerboltban kell vásárolni? vagy arra lettél volna kíváncsi, hogy melyik bolt melyik polcán van az a vacak?
2012. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden élelmiszer áruházban lehet kapni, kis boltokban is van.
2012. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!