Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional-ban mi az a kékes-zöld akármi?

Figyelt kérdés
Egy ideje már fogyasztom a WPP-t (vanília erdei gyümölcs) Most tejjel, müzlivel, túróval, joghurttal akartam fogyasztani és észrevettem, hogy mintha kékes-zöld festék foltok lennének benne, ha kiakarom szedni belőle szétoszlik. Máskor is fogyasztottam ilyen kombóba, de nem is figyeltem eddig. Direkt megnéztem sima tejben keverve is, tehát semmi romlott nincs benne. Nem vagyok kezdő a témában, tudom, hogy a WPP gyors felszívódású fehérje, én meg tejjel lelassítom estére. Nos az lenne a kérdésem, hogy az a kékes-zöld cucc erdei gyümölcs valamije akarna lenni, vagy mi? Mert nem tűnik természetesnek. Csak hozzáértők értelmes válaszait várom!
2012. dec. 26. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az erdei gyümölcs...
2012. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

én nem forszíroznám, mi az, csak nagyon elvakultak hiszik azt, hogy semmi károst nem esznek ezekkel a szerekkel

ki tudja, mi a szösz fokozó, növelő, turbózó szar van benne

2012. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az a szinezék és olyan szokott lenni az összetevők közt: natural and artificial flavors (vanilla cream, wild berry, raspberry), color (carmosin, blue) azaz kék szinezék
2012. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az előzö vagyok ha ezek után nem kell megeszem én ;)
2012. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2.


Akkor egyed a párizsidat meg a májkrémedet.. Azokban nyilvan nincs fokozó, stabilizátor, szinezék, egér maradványok...

Ebben a világban már szinte minden mű kaja!! De mű kajákbol is vannak jobbak, szarabbak. Proteinpor pont az elobbi

2012. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-es, te nagyon butage.ci vagy!
2012. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-esről eltudom képzelni hány évtizedes testépítő múlt van... kb 1 nap se. Nos úgy gondolom, akik szednek hasonló étrend kiegészítőket, talán az ő táplálkozásuk a legegészségesebb, mivel figyelnek minden g fehérjét, ch-t sorolhatnám. A húsokról meg zöldségekről nem is beszélve. A párizsi meg májkrém = a semmivel, abban még több marhaság van mint egy étr.kiegben. Színezékre gondoltam én is, csak fura volt azért. És kössz az értelmiségnek a (2-es kivételével)
2012. dec. 27. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!