Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legfinomabb keksz?

Melyik a legfinomabb keksz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 13:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pilótát én is szeretem, Oreot kóstoltam. Szerintem az Oreo olyan, mint a Pilóta. Vagy valamihez nagyon hasonlít az íze. :)

2013. jan. 2. 14:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Oreot én is szeretem, meg a győri édest, ami két keksz összenyomva csokikrémmel.. Az nagyon finom.. Meg a zabfalatokat, és az állatos leibniz kekszet, és azt is, amelyik csokiba van mártva szintén a leibnizből. Kb ennyi :D
2013. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amit leírtatok, azt mind szeretem én is :) Viszont, ami még nagyon finom, az a dm-ben kapható kerek holland ostya, a lapok között mézzel vagy mogyorókrémmel, egyszerűen isteni, viszont eléggé drága, mert 170g-os és 600Ft.
2013. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 I am God ***** válasza:
OREO
2013. jan. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Három kedvenc: HIT (de csak a sima, semmi mogyoró meg egyéb elrontások), Győri vaníliás karika, meg amit ausztriába szoktunk venni (de láttam már itthon is): vajas keksz (téglalap alakú) és az egyik fele nagyon finom étcsokiba mártva. Márkát nem tudok...
2013. jan. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Az étcsokiba mártott kekszek finomak. Ha majd legközelebb látsz ilyet, elmondod mi a márkája? Mert egy ismerősöm tudna hozni nekem Ausztriából, de feleslegesen nem akarok mindent összevásárolgatni vele.

Köszi

2013. jan. 4. 11:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Háztartási keksz :3 tudom fura, de nagyon szeretem! Kávéval pedig nagyon finom. A kedvenceim között ott van még a Győri édes kekszek ( köztük a jó reggelt! Is.. ) és a ZabÁlom.. Nyamikaaahh! :3
2014. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!