Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lancelot étterem?

Lancelot étterem?

Figyelt kérdés

Valaki tudna mesélni Lancelot étteremről?? Finom ott a kaja? Érdemes odamenni enni??

Még nem voltunk, és gondolkodunk egy estére elmennénk oda.


2013. jan. 6. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
1x érdemes kipróbálni, mert érdekes a hangulata :) A kaják pedig finomak, de nagyon különleges dolgok nincsenek.
2013. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Annonymusz válasza:

Szia



Nem rég voltam. Érdemes egyszer elmenni.


A hangulat nagyon jó. A kinézet és a középkori élvezetet nagyon visszaadja a belső külcsin és a sok díszítő elem.


Az ételek szerintem drágák habár ha azt veszem hogy a zenekart meg a fellépőket is ki kell fizetni akkor nem olyan vészes. A 10 %-os borravaló természetesen fel van tüntetve hogy annyit kell(ene) adni.


Amugy nagy a választék és aki nem nézte meg neten milyenek vannak az sokáig fog válogatni.


Műsor nem volt, legalábbis mikor én mentem nem volt, pedig pont arra lettem volna kiváncsi. Vasárnap 12-15ig voltunk, utólag megkérdeztem mikor vannak ezek a ""színdarabok"" mondták hogy este 9-11 ig szoktak tartani kb.


Összességében egy nagyon jó kikapcsolódás ahol jó volt a kaja, ellőttünk kb 150 képet, még az ott dolgozókkal is készítettünk egy képet, jó volt a középkori zene de viszont megértem hogy miért pont estefele van tumultus.


Remélem tartalmasat irtam.

2014. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!