Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ismertek tényleg finom és nem...

Ismertek tényleg finom és nem túl drága filteres teamárkákat, amiknek van is rendesen ízük?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 23:14
 1/10 tetro ***** válasza:
Mi a nem túl drága?
2013. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát, átlagpénztárcára szabva..


ritkán iszok teát, most vettem egy doboz pickwick válogatást

(van benne vagy 10féle íz) és nagyon rossz, ízetlen, semmilyen az összes.


vagy ne filtereset vegyek ?

2013. jan. 7. 23:56
 3/10 tetro ***** válasza:
én ha filterest veszek akkor általában celestialt
2013. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
A Pickwick jó!
2013. jan. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A Teekanne teáknak talán jobb ízük van, mint a Pickwicknek. Teekanne gyümölcsteáiból az Édes körtét, Feketeribizli+citromot és a Bodza+citromot kóstoltam, mind finom volt.


Amúgy az sem mindegy, hogy milyen fajta Pickwick teát vettél: a gyümölcsteáknak van a legintenzívebb ízük, az ízesített fekete vagy zöld teáknak kevésbé erős, nyilván azért, hogy az aroma ne nyomja el a tea eredeti ízét (amit vagy szeret valaki, vagy nem - a zöld teát én speciel nem szeretem). Amúgy a Pickwick csipkebogyó-tea válogatása (sima, barackos, epres, málnás) is finom! Viszont azt hozzá kell tenni, hogy ezek úgy vannak kitalálva, hogy a megfelelő mennyiségű cukor+citromlé hozza ki igazán az ízét. Én cukor nélkül iszom, de így sajnos kevésbé intenzív az aromája.

2013. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

A Pickwick szerintem sem rossz. Bár van közte, amit nem szeretek, de szerintem a középkategóriában a legjobb teamárka. (Bár megmondom őszintén, az agyoncsipkebogyózott gyümölcsteákat én sem szeretem, annyira megérezni benne a csipkebogyó ízét. Van, aki meg azt szereti...)

Ahogy #5 mondja, nem mindegy, hogy gyümölcsteáról van szó (amiben nincs teafű), vagy ízesített fekete- vagy zöld teáról. Ízlés kérdése, hogy kinek melyik ízlik.

Én még a Sir Morton almás-fahéjasat szeretem nagyon. A Lipton "piramis alakú" filteres teái is jók, bár ez már a drágább kategória.

2013. jan. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A Pickwik-ből:

"Csipkebogyótea hibiszkusszal"

Keresd a polcokon, eldugva, hátsó sorokban, vagy még ott sem. A filterben az eredeti csipkebogyó-hús van összetörve (nem porrá zúzva) ettől gyönyörű bordó teát kapsz és csodálatos, eredeti csipkebogyó íze.

2013. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van ami nem ízlik a Pickwicktől, valami meg igen, viszont tény, hogy meg sem közelíti a szálas teákat. Ha nem napi szinten akarsz inni teát, akkor inkább azt ajánlanám, vannak már egészen baráti áron is, ha nem márkásat veszel (hanem pl. teaházban). Plusz előnyük, hogy meg tudod enni a gyümölcsöket, miután megittad a teát.

Filteresből nekem ami bejött, az a Teakanne, az árát nem tudom, karácsonyra kaptam. A Liptonnak is vannak jó teái, illetve a Naturland tőzegáfonyás teája is nagyon finom.

Na meg persze Millford, Twinnings, de ezek már más árkategóriába tartoznak, ezeknél már tényleg jobban megéri , ha szálasat veszel.

2013. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem se a kedvenceim a Pickwick teák, de például szerintem finom közülük az aszaltszilvás-vaníliás.

Amúgy van egy tea, amit ajánlok, nem márkát: én nagyon kedvelem a roibos teát. Finom, aromás íze van. Én pl. Lidlben vagy Aldiban szoktam venni belőle, az nem drága, és finom (szerintem).

2013. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%

[link]


nekem ez a kedvencem

ezek a Gárdonyi teaházasok nagyon finomat, lehet kapni a Rossmannba és az Auchanba is (biztos ég máshol is de én itt szoktam venni)

2013. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!