Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az olíva bogyó megromlik?

Az olíva bogyó megromlik?

Figyelt kérdés
Vettem kb. 1 hónapja ilyen kis hosszúkás üveges olajbogyót a Sparban. Salátához kellett így marad még benne és elraktam a hűtőbe. Ma mielőtt a salátába raktam megkóstoltam egyet, de ahogy összerágtam olyan sós volt, hogy szinte ehetetlen, így ki is köptem :) Szóval valószínű h már megromlott?
2013. jan. 9. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Megtud romlani.

Ha megbontasz egy üveggel és megmarad belőle pár szem akkor mindig lepje el a bogyókat az üvegben lévő folyadék.

Amúgy ha sós akkor nem romlott meg.

Ez ilyen. Valamelyik sós valamelyik nem sós és találkoztam már olyannal is ami nagyon nagyon sós volt.

Ha megromlik akkor inkább olyan poshat, rohadt íze van.

Ha megromlik akkor azt tudni fogod mert akkor olyan nem jó íze van és az állaga is olyan puha pépes lesz, elmálik.

2013. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megavasodik, mint minden zsíros-olajos dolog
2013. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fúj én is ettem már romlottat az nem sós volt nagyon hanem rettentő keserű és rossz állagú.

Meg tud bizony..

2013. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez nem volt eddig sós, de most....meg kesernyés is....hát a folyadék az ellepte amúgy. Kidobom, nem nagy drágaság volt azt hiszem 200 ft. :)
2013. jan. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!