Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet még manapság habszif...

Hol lehet még manapság habszifont kapni?

Figyelt kérdés
Milyen boltban keressem? Lehetőleg nem egy pesti címet mondjatok, mert vidéki közepes méretű városban lakok, hanem, hogy milyen típusú boltban lehet kapni.
2009. aug. 28. 23:50
1 2
 11/14 nyam-nyam ***** válasza:
Pl.A Fővám-téri nagycsarnok mellett van egy vasedény.Vagy a Körút-Baross-u sarkánál a kis térnél van a Liss márkabolt.De mindegyik nagyobb konyhafelszerelési boltban van.A tanácsom az,hogy ne a legolcsóbb alumíniumot vedd meg mert fél év és tönkremegy.Ha kicsivel többet adsz ki érte egy életre szól.
2009. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszönöm a te válaszodat is, a második része igen hasznos volt, de úgy tűnik nem olvastad el a válasz bővebb kifejtését, miszerint a pesti boltokkal nem sokra megyek. Csak megemlítettem. De a második része hasznos volt, köszönöm neked, és a többieknek is!
2009. aug. 29. 19:31
 13/14 anonim válasza:

Hajszimetál Magyarország Kft 1214 Budapest Rákóczi F. u 195-197 06-1-276-1469

Én Szolnokon vettem az ő terméküket egy vegyes háztartási boltban.

Kiváló minőség!

2011. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Idős néniktől érdemes meg kérdezni!Nekik szinte biztosan van a kamra valamelyik rejtett zugában!Megbeszélitek az árát(már ha kér érte pénzt)!:)
2013. dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!