Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem baj ha majdnem minden nap...

Nem baj ha majdnem minden nap rizst eszek hússal? Testépítéshez!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és van hogy nagymamám csinál csirkemellet rizzsel, de nagyon sokat és azt 2 napig ehetem ebédre, uzsonnára, vacsorára. nem baj ha túl sok szénhidrátot viszek be a rizzsel?

2013. jan. 19. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha minden nap azt ennéd, igen, bajod lenne tőle.

Pontosabban attól, amit nem eszel, hiánybetegségeid lennének.


2 nap viszont nem minden nap, hanem 2 .

Semmi bajod nem lesz.

2013. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem baj (azért pontos adatok nem ártanának) de egyél mellé annyi zöldséget amennyi húst. egy kis lenmagolaj vagy halolaj nem ártana
2013. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ja bocs elnéztem a kategóriát azt hittem Sport, mozgás. Igazából így se gond hogy ezt eszed de hamar meg fogod unni
2013. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
Hát testépítéshez jól jön a sok szénhidrát, de az életet tekintve szerintem baj. AMikor 17 évesen már étrendet követ az ember, (testépítők szálkásító étrendjét pl) akkor szerintem az már élet "élés" szempontjából baj. Én nem azért eszek, mert éhes vagyok, hanem azért, hogy egyek egy finomat. Ha mindennap rizs, csirkemell, soványtúró meg tk kenyér szerepel étlapon, nem igazán ennék jókat, mert megunnám.
2013. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! úgy gondoltam hogy csinál nekem nagyim és 2-3 napig ehetem mert sok, és aztán megint szokott csinálni. de minden nap nem eszek. suliba szalámis kiflit pl. tízóraira.
2013. jan. 19. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!