Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ízű a garnéla?

Milyen ízű a garnéla?

Figyelt kérdés
Mihez lehet hasonlítani az ízét?

2013. jan. 20. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Fűszer nélkül olyan semmilyen.

Kb. mint egy növény, de fűszerezve jó.

2013. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem halízű volt.
2013. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

állítólag hal.

Egyszer kóstoltam elég volt ráharapni nem elég, hogy számomra undorító de mikor ráharapsz olyan hangja van mint mikor rálépsz egy bogárra. Pénzért sem kóstolnám meg többet

2013. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Édes íze van. A halhoz lehetne hasonlítani. Finom! Én szeretem! :) :D
2013. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
édesebb hal íz szerintem is,imádom!
2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Igen, sokan nincsenek tisztában vele, de a rovarok és a rákok igen közeli rokonok...

Érdekes módon a rákfogyasztás abszolút elfogadott, a rovarok, bogarak fogyasztása mégis eléggé extrémnek számít nyugaton.

2013. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
A garnéla halízű/jellegű, de például a fekete kagyló is eléggé emlékeztet egy jobb minőségű halra:) nagyon sokáig nem mertem őket megkóstolni mert "tengeri herkentyű",de igazából, picit puhábbak talán mint egy hal, vagy ruganyosabbak. De az ízük finom:)
2013. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En.szeretem.A kulseje ami kemény azt lekell szedni:)Ragosabb a husa.mint a hal es édesebb.
2013. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!