Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen elrettentő történeteket...

Milyen elrettentő történeteket hallottatok kínai éttermekről, büfékről?

Figyelt kérdés

Szeretem a kínait, de sokan mondták már, hogy jobban tenném, ha nem kajálnék ilyen helyeken.


Például az egyik barátnőm mesélte, hogy a Blahán lévő egyik kínaiban evet, amikor bement egy cigány, és mondta kínainak, hogy szeretné az egyik ételt megkóstolni. Erre a szedőkanált oda adta neki a büfést, rajta egy falattal, az ember meg megette, és ezek után ugyanazt a nyálas kanalat visszatette a kajába, mert az volt a szedőkanál...



2013. jan. 28. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

- Kóbor állatokból csinálják néhol a kaját ha nincs elég hús

- Odabent a konyhában retkes kézzel nyúlkálnak mindenhez, és a kézmosást nem ismerik

- A legmocskosabb helyeken kiürítik a szemetest, és a maradék kaját beleöntik a többi közé, és miután összekeverik észre sem lehet venni hogy a szemétből van

- A legrosszabb minőségű alapanyagokból készítik el az ételeket, de telinyomják fűszerrel és ízfokozóval.

Ennyi jut most eszembe, ezek mind igazak, habár én még egyet sem láttam, de ismerőseim mesélték.

2013. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
én imádom a kínait, hallottam hogy koszosak, meg macska és kutya húsból készítik, nem hiszem el az ilyesmit, ha koszosak lennének bezáratnák stb :))
2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi...
2013. jan. 28. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Egészen biztos lehetsz benne, hogy a magyar éttermekben sincs nagyobb tisztaság, sőt...
2013. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy igazad van. Az egyik unokatestvérem tanul "szakácsnak", és gyakorlata van, mondta, hogy általában az edények, amikben főznek nincsenek rendesen elmosva.
2013. jan. 28. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kajáltam egy kínaiban, és pont hozták az árút, ami nem kutya, és nem macska volt, hanem rendes húsos ládákban sorakozott a csirkemell. Igaz nem néztem bele minden ládába, de teljesen normálisnak tűnt minden. Ezzel szemen én is dolgoztam olyan étteremben, ami nem kínai volt, hogy a szakács keze tiszta gomba volt. ( És most nem a zöldségre gondolok) Szerintem nem szabad általánosítani, nem minden kínai étteremre vonatkoznak ezek a sztereotípiák.
2013. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!