Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ilyen csokit hol lehet mostans...

Ilyen csokit hol lehet mostanság kapni?

Figyelt kérdés

Régen a Plus-ban volt, de amióta a Spar felvásárolta, már nincs. Pedig nagyon finom!


Ez már egy nagyon régi kép, azóta már megváltozhatott a kinézete. Inkább a márkát és a nevét nézzétek, hol láttatok már ilyet.


[link]



2013. febr. 2. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Német termék.
2013. febr. 2. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha német, akkor Ausztriában vagy Németországban biztos megkapod.


A Spar az amúgy is nagy vásárló lenyúló.

De magyar boltokban is árulhatják, ehhez tényleg valaki olyan válasza kellene, aki látta valahol.


Amúgy Magyarországon már kb. 20 éve nem lehet ehető csokit kapni, és manapság még az ehetetlen is méreg drága.


Ha csak Ausztriába is mész ki, ott fillérekért végig nyalhatod mind a 10 ujjad.


A Ritter Sport csoki is kb. csak 2/3 euróba kerül, míg itt Magyarországon már nem tudják, hogy mennyit kérjenek érte.

A Machban már igen pofátlan 700 Ft-os áron is láttam, a valós ár jó 3 és fél szereséért...

De 360 Ft is a duplája érte.

2013. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Guglival találtam ezt:


[link]

2013. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez forró csoki/puding. Ez nem az.

Amiről én beszélek, az 200 grammos táblás csoki karamelladarabokkal.

2013. febr. 2. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a tescoban lehet kapni, de ez nem biztos. :)
2013. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!