Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy hónapja lejárt joghurtba...

Egy hónapja lejárt joghurtba belekóstoltam, nem tűnik romlottnak. Kidobjam azért?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit durva az az egy hónap, de tényleg finomnak érzem, mármint talán kissé savanyúbb, mint kéne, inkább a kefírre emlékeztet. Büdös szaga egyáltalán nincs, az állaga is normálisnak tűnik.

Mit csináljak vele??


2013. febr. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A feltüntetett határidö CSAK a minöségmegörzés határideje, NEM pedig a fogyaszthatóságé. MAgyarul azt jelenti, hoyg a feltüntetett idöpontig garantáltan nincs semmiféle változás sem az izében, sem az állagában. Mivel ezt garantálni kell, ezért ezt úgy határozzák meg, hogy a lejárat után még több hétig biztosan változatlan maradjon. Ebböl következöen, ha az ize nem rossz, akkor semmi baja sincs, nyugodtan fogyaszd el.
2013. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem ér meg egy rosszullétet, inkább dobd ki.
2013. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lejárati idő nem azért van rajta, hogy onnantól ehetetlen. Ha nem érzed rossznak, büdösnek nyugottan edd meg. Semmi bajod nem lesz.
2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké. Megettem. Majd megírom, lett-e bajom...


Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 2. 21:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm... végül még csak meg se fosatott.
2013. febr. 3. 16:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!