Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Édességet tartassz mindennapra...

Édességet tartassz mindennapra otthon?

Figyelt kérdés
Ha igen,mit?Ha nem miért?
2013. febr. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csokit ,kekszeket , magokat , krém turókat ,+ mindenfélét amiböl sütit készíthetek.

Azér vannak ilyenek itthon mert nagyon édes szájuak vagyunk :

Minden hétvégére csinálok valamilyen házi sütit ... Sajnos van olyan is ,hogy sütit reggelizek .....

2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartok, de gyümölcsöt igen. Akár aszalva is, finom édesség ez is. :)

Házilag szoktam süteményeket csinálni, és nem fehér lisztből meg cukorból. Próbálok egészségesen táplálkozni.

2013. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokott otthon lenni, igen. Csoki, keksz, néha joghurt, pudingpor..meg alapanyagok hogy lehessen sütni :)
2013. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Toltott keksz, vajas keksz, gumicukor, apro szeletes csoki mindig van itthon.
2013. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, csak nagyon ritkán, mert ha veszek, akkor csak megeszem. Ha van édesség és gyümölcs, akkor tuti, hogy az édességet választom a gyümölcs helyett. Így inkább csak gyümölcs van itthon, ha édesre vágyom akkor kénytelen vagyok azt enni. Most, hogy mondod, eszem is egy narancsot :)
2013. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jelenleg erdei gyümölcsös Barbie tortát, most kaptam be 2 szeletet. :P Barátnőm sütötte nekem és muszáj megenni, sajnos. :D

Amúgy nem tartok itthon édességet, se gyümölcsöt, sajnálom rá a pénzt, na meg egyből rájárnék. Ha kapok csokit azt egyből elpusztítom mértéktartás és kegyelem nélkül.

2013. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!