Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen nasit ajánlatok filmnéz...

Hegyestoll kérdése:

Milyen nasit ajánlatok filmnézéshez? Valami egyszerűre gondoltam amit itthon is el tudok készíteni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen elkészíteni kis takarítást igényel utánna.

2013. febr. 9. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

gyümölcstál

pattogatott kukorica

vagy valami egyszerű kis sós sütemény

2013. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Csöröge.

Valamikor szombati ebéd után gyorsan összeütöttem 6 tojásból, amikorra kezdődött a tv-ben a focimeccs készen is lett, azt rágcsáltuk.

2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Ahogy a csörögét mi készítettük:

A tojás sárgáját síma-habosra kavartuk pici sóval, pici cukorral. A keményre felvert habot mint a piskótánál óvatosan bele, majd a lisztet először kanállal kavartuk hozzá, majd kézzel gyúrva, se nem kemény, se nem lágy tésztának. Eközbe raktunk hozzá (mennyiségtől függően) egy kis tejfölt is.


A lényeg, minél vékonyabbra sikerült elnyújtanod, annál inkább hólyagosra tudtad sütni, (ekkor csörgött és lett igazi csöröge) és minimum annyi zsírban, olajban, hogy a lábasban cca. 2-3 cm vastagon álljon. Legyen elég forró, de ne égjen a zsír, ne füstöljön. Percek alatt feljön a zsír tetejére a tészta, átfordítod a másik oldalára is, és már szedheted is ki.

2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi elnéztem, nem elsőként, másodikként írtam a csörögét.
2013. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2013. febr. 9. 16:33
 6/6 doboszoli ***** válasza:

Miután így télidőben gyakran "összemennek" a nadrágaim derekai, (biztos túl forró vízben mossa a nejem..D) rákaptam a nyers savanyú káposztára ilyen esetekben.

Esténként egy-egy fél kilót csak úgy natúr berázogatok az arcomba tévé alatt.

Nem tudományos alapon kezdtem eszegetni, hanem mert ízlett, később olvastam utána az élettani hatásainak, szinte csodaszer.

2013. febr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!