Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egyszerűen, olcsón,...

Milyen egyszerűen, olcsón, sütés nélkül elkészíthető édességeket ismertek (kókuszgolyón kívül)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A világ legegyszerűbb sütije:


hozzávalók: 20 db babapiskóta, 1/2 liter tej, 5 kanál cukor, vaníliás puding, 1 csomag mirelit málna vagy meggy (eper nem jó!)


A babapiskótát egy nagy műanyag doboz aljára, vagy egy mélyebb kisebb tepsi aljára szépen sorban belefekteted. Fagyosan ráöntöd a gyümölcsöt. Elkészíted a pudingot, forrón nyugodtan ráöntheted. 1-2 órát hagyd állni a hűtőben......és kész.


Hogy olcsóbb legyen: Reszelt almát is tehetsz bele, kicsit megcukrozod, és fahéjat is szórhatsz az almára.

2013. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még egy.

5 kanál cukor, az rád van bízva. A pudingba elég 3, de én a málnásba azért teszek többet, mert a málna savanykás.


Tehát, ha nem zavar, akkor 3 is elég.

ez vonatkozik az almásra is.

2013. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tiramisu
2013. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mákos guba:)

Tegnap ezt csináltam:


[link]

2013. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szoktam

[link]

2013. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
tiramisu, keksztekercs, kókusztekercs, kekszgolyó, rafaello, bármilyen gyümölcsös-joghurtos-babapiskótás-krémes dolog.
2013. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A legegyszerubb a szepen felszeletelt alma, nagyon keves fahejjal es mezzel megszorva.


Az elso hozzaszolo receptje nallam igy nez ki:


babapiskotat - vagy megjobb vajas teasutemennyel -osszetordelek es egymasra retegzem felszeletelt oszibarackkal (egy kis baracklevet is facsarok a sutemenyre, hogy jobban azzon) es nyakonontom dobozos vanilia pundinggal, par perc a hutoben es fogyaszthato

2013. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
... masik, osi, bevalt csaladi recept: tehenturo, felkevered tejfollel, hogy meg oreg maradjon, jol megcukrozod, hogy edes legyen es kesz is.
2013. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!