Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyek azok az ételek amelyek...

Melyek azok az ételek amelyek nem hízlalnak de jóllehet velük lakni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 15:20
 1/5 anonim válasza:

Semmise hízlal, ha nem nyeled le! :)

De amúgy minden hízlal a gyümölcs-zöldség abba van a legkevesebb kcal.

2013. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szénhidrátot tartalmazó ételek hizlalnak a legjobban!
2013. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Káposzta leves. Ez az alapja az egyik fogyókúra programnak is ha jól tudom. Én néha hordóskáposztával is próbálkozom. De már ettem egy ideig csemege savanyú uborkát is amit nagyon szeretek. Sokáig a koplalás mellett kávéztam is, de csak gyengén főzöttet, vagy kommersz capuccinóval is csillapítottam az éhségemet.

Már megint aktuális sajnos. Az biztos, hogy a koplalás a legtutibb fogyókúra, csak ahhoz óriási akaraterő és önfegyelem szükséges. De azt sem szabad észnélkül, mert kárt is okozhatunk a szervezetünknek.Napi 2000 kalóriát be kell vinni a szervezetünkbe.

2013. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz éhezni de mégsem akarsz sok kalóriát,akkor egyél zöldségeket, vagy nyersen salátának, vagy párolva.
2013. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hús, hal zöldségkörettel, pár kanál rizs
2013. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!