Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az almaecet jó a gyomorsavra?

Az almaecet jó a gyomorsavra?

Figyelt kérdés
Olvastam nem rég hogy az almaecet segít abban hogy ne legyen sok a gyomorsav. Ez igaz?:)

2013. febr. 17. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Alig hiszem. Az almaecet is sav.
2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha kibirod az első két napot,akkor igaz.Mivel ez is sav,marni fogja a gyomrod,de mivel kívülről pótolod a savat,ezért a gyomrod leállítja a termelést.Legalább 1 hétig igyad reggel éhgyomorra vizezve ,de jó a citromlé is.
2013. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó rá, én is szoktam inni. Pohár vízbe 1-2 evőkanálniyt szoktam, hogy ne legyen olyan erős az íze, mert egyébként nem szeretem. Ha nehezet eszel, utána érdemes inni rögtön, megelőzve a bajt.
2013. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sok gyomorsav ellen a leghatasdosabb reggel ehgyomorra fel citrom levet egy pohar vizzel meginni.

Nekem csak neha szopkott egni a gyomrom es egy teaskanal almaecet 1.5-2 deci vizzel csodakra kepes.

Igen az ecet az sav, de a citrom is, no es a sav savval elbomlik.

Nyugodtan igyad az almaecetet, mert egyeb elettani hatasa is nagyon kedvezo, usd be a keresobe es meglatod mennyi mindenre jo.

2013. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!