Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, mit egyek? :D...

Éhes vagyok, mit egyek? :D (tojást nem szeretem és nem tudok csirkét sütni meg ilyeneket)

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Meleg szendvics

sima szendó

Hamburger

Vegyél grill csirkét

palacsinta

2013. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Virsli sülte + sült krumpli

Virsli főzve mustárral

főtt tésztára reszelt sajt + tejföl

2013. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk mi van otthon...hogy válaszoljunk?
2013. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

utolsó válaszoló: vaj, szalámi, kolbász, tejföl, sajt, ketchup,mustár,majonéz, tej, lekvár, gomba, tojás, májkrém....hirtelen ennyi jutott eszembe.virsli most épp nincs

2013. febr. 18. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha van valami száraztészta kifőzöd és teszel rá tejfölt, sót és sajtot. Tojást semmilyen formában sem szereted? Mert megfőzhetnél kettőt, villával darabokra törhetnéd és tejföllel és majonézzel elkeverve szendvicskrémként ehetnéd. Esetleg egy vajas szalámis szendvics, vagy májkrémes kolbászos (tudom furán hangzik, de finom!!)

2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát úgy majonézesen kifejezetten szeretem és ha keményre van sütve akkor megeszem de pl lágy tojás vagy rántottát azt nem.:D

2013. febr. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!