Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Könnyen elkészíthető romantiku...

Könnyen elkészíthető romantikus vacsora?

Figyelt kérdés
A barátommal nemsokára fél évesek leszünk. Egy közös albummal lepem meg, de emellett szeretnék neki valami vacsorát is csinálni. Az ételt viszont el kellene vinnem hozzá, mert ott leszünk nála. Milyen ételeket ajánlatok, amelyek bírják ezt a kis utazást? Vagy hogy szervezhetném meg?
2009. szept. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

pl. spagetti. siman megfozod. a szosz pedig izles szerint lehet bolognai daralt hussal, vagy csak sima zoldseges (hagyma, paradicsom, fuszerek) +sajt. otthon osszekevered a szosszal, lefeded es sietsz h ne huljon ki. mikor leszurod ne tolts ra langyos vizet, mint normalisan, igy az elejen tul forro lesz, de mrie odaersz pont jo.

ha pizzat sutsz hazilag azt is eleg konnyu szallitani.

ha valami hagyomanyosabbat akarsz, akkor a becsi szelet +krumplit se nehez elkesziteni.


viszont a vacsorat szerintem ugy jo csinalni, ha nalad eszitek meg,teritek, hangulat stb nagyon sokat szamit. raadasul hulyen nez ki h beallitasz 1 fazekkal, ha hosszabb az ut lehet h kihul es mar nem olyan finom, a baratod nem keszul fel ra, lehet a konyhaban kupi van, vagy eppenseggel az anyukaja/o is fozott valami fincsit. szoval en meggondolnam. ha semmikepp nem oldhato meg h nalad legyetek es mindenkepp fozni akarsz neki, egyezz meg valakivel h csalogassa el otthonrol 1 kicsit, azalatt atmesz, elrendezed az asztalt, gyertya,stb. megis maskepp nez ki ha valakit igy varsz es nem 1 fazekkal a kezedben/

2009. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pizza,meg bolognai mint romantikus vacsora??Gratulálok


Egyébként ez az "otthonfőzőcske+hozzászállítás" tényleg nem túl jó ötlet,mi lenne ha inkább meglepnéd,és mire hazaér,Te már a kész kajával várod?


Amúgy egy kijevi csirkemell valamilyen kruplival(püré,sült...),desszertnek pedig epres túrókocka nem lenne rossz választás.


Sok sikert :)

2009. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

A barátom egyedül lakik, és azért gondoltam, hogy ott nem zavarna bennünket senki.

Arra is gondoltam már, hogy vacsi helyett meglepem pezsgővel! Elküldöm boltba, vagy valamit kitalálok és amíg nem lesz ott, gyorsan előkészítek mindent, pezsgőspoharak, gyertya, lágy zene... A pezsgő bontást rá bíznám, és utána jöhet az ajándékom...

Szerintem így is szép lenne! :)

2009. szept. 10. 21:54
 4/4 anonim válasza:
Szeretlekrántotta
2012. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!