Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért drágább a lilahagyma,...

Miért drágább a lilahagyma, mint a vöröshagyma?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Alalpvetően kevesebb fogy belőle, ezért kevébé olyan költséghatékony a termesztése mint társának.
2013. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem drágább,legalábbis itt nálunk,

zöldségesünk van,azt egy árban adjuk,

2013. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is drágább.

Gondolom úgy vannak vele, hogy nem mindennapos használatra, hanem ínyencségek készítésénél használjuk, ezért miért ne? Akinek ez kell, az fizesse meg!

2013. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig drágább, mert csemegehagyma, nem főző. de most a tescoban 199 ft/kg. igaz jó nagyok, de azért salátákba, pizzára , zsíroskenyér mellé is megfelel.
2013. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként pont tegnap csináltam: tartáros krumplisalátát és belecsempésztem egy fej karikára szelt lila-hagymát is.

Ha ettetek még finomat????? (Nagyon ráéheztem, most jó néhány hónapig el leszek nélküle)

2013. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk alap a krumplisalátába a lilahagyma. :)
2013. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg minel szinesebb es sötetebb a zöldseg, annal több ertekes tapanyag van benne, talan erre is lehet hivatkozni az ar megallapitasanal, amellett, hogy kevesebb igeny miatt különlegesebbnek szamit.
2013. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!