Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit hízok a mekis kajától?

Mennyit hízok a mekis kajától?

Figyelt kérdés

Az van hogy a szüleim rokonaim barátaim állandóan mekibe visznek.1-2 est még nem is lenne baj de már heti 5-6 alkalomnál tartunk. Eddig nem is néztem mennyit eszek de most hogy megint elvittek megtudtam:

2 Happy meal menü (némit a barátom is evett) 2 sajtburger 5 dl kóla és 3 dl narancslé illetve 1 nagy sültkrumpli és 1 6 db-os nugets falat. Szerintetek nagyon sok?


Soha nem voltam 1 sovány alkat mostanában meg is próbálkoztam némi hízással de télleg nem sokkal (50 kg-ról 60-65-re szeretnék) viszont meki eggyátalán nem szerepelt a tervemben.

Már próbálkoztam azzal hogy lebeszélem magam de mindig a csábítás győz.

Adataim: 14/L 170-75 cm-er jelenleg 54 kg.

Szerintetek mennyit fogok hízni a sok mekis kajától?

És ha télleg sokat hogy közöljem velük hogy álljanak le a 'zabáltatásamról, ?



U.I: Mielőtt még valaki azzal jön LÁNY barátról van szó!



2013. febr. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Wnnyi idősen én is vékony voltam, de mihelyst betölöttem a 17-18-19et elkezdetm hízni, pedig nem mekibe jártam. Rendes kajákat ettem itthon.És mégis.A kenyértől is lehet hízni. Amúgy a meki rohadtul nem egészséges.Inákk egyél kenyeret,péksütiket,kakaó. Nem bírom a mekit állandóan..Örülnék most,hogyha 54 kg lennék..
2013. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Heti 5-6 alkalom szerintem elég sok. De tudsz javítani a dolgon, ha például kóla helyett szénsavmentes ásványvizet kérsz, illetve salátákat is ehetnél.
2013. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont 1-2 napja láttam két képet egy szerelmes párról egymás mellé rakva. Egy év alatt 2X-3X akkorák lettek, nagyon durva volt:S:S
2013. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj első, de most komolyan? Fehérkenyér, péksüti, kakaó? Amit leírtál az:finomított liszt, cukor és cukor. Ettől ugyanúgy lehet hízni, főleg ha az ember hajlamos rá. Szóval a "normális kaja" koncepciója nem ez kellene hogy legyen az emberekben.

A normális kaja az legyen tényleg normális, ideálisan belőtt makro- és mikrotápanyag igényekkel. Azt, hogy mozogni is kéne, már meg sem említem.


A mekis ételek pedig egyáltalán nem ilyen arányban tartalmazzák a tápanyagokat. Mellesleg legtöbbjüben brutális mennyiségű rejtett zsír és szénhidrát van, ami nagyon könnyen lecsúszik, mégis hatalmas a kalóriatartalma.


Kedves kérdező: közöld úgy, hogy a te tested és egészséged és te nem akarsz így bánni vele. Jogod van hozzá és meg kell érteniük.

2013. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sosem az etel a hizlal hanem az eletmod es a mertekletesseg hianya.


Hizlalo etel nem letezik. A hiba az emberben van.

2013. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, kérlek... Szerinted nincs különbség pl. egy mignon és egy csirkesaláta között? Szerinted minden étel ugyanolyan arányban tartalmaz ugyanolyan minőségű szénhidrátokat, zsírokat, fehérjéket, vitaminokat és ásványi anyagokat? Akkor miért van annyiféle?


Értem én, hogy mit akarsz mondani, de legalább ne sarkítsd ennyire ki.


És igen, amúgy átvitt értelemben igaza van, aki csak az ételei alapján próbál meg alakot formálni, az sürgősen szembesítse vele magát, hogy megfelelő életmód nélkül nem lehet.

2013. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hátha egy héten 5-6-napot a Mekiben kajáltok akkor az biztos, hogy hízni fogsz.

Sőt híznod is kéne mert a testtömeg index alapján sovány vagy.

14 évesen 170-175cm magassággal legalább olyan 65-68-kg-nak kéne lenned, hogy az évedhez normális súlyod legyen.

Táplálkozz változatosan, egészségesen és mozogj sokat.

Egyél húsokat, gyümölcsöket, zöldségeket.

A fehér kenyeret, tésztát, krumplit, rizst, cukrot hanyagold vagy teljesen hagyd el.

Szénhidráttól fogsz hízni de nem egészségesen. Egy kevés mondjuk belefér.

A Mekibe meg ne járjatok! Max 1 hónapban 2-3-szor. Mellette meg rendes házi kosztot egyetek!

Vagy ha mentek is akkor inkább egyél salátát, szénsav mentes italokat válassz.

Kisebb adagokat egyél. 1 hónapban egyszer belefér egy sajtburger kis krumplival meg narancslével, mondjuk.

Szóval életmód váltás kell! :)

2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kutyus70 válasza:

Oké, h csak 14 vagy, de sztem találj ki valamit minél előbb, mert nem csak SOKAT fogsz hízni, hanem borzasztó egészségtelen is. Gyakorlatilag majdnem minden nap mekis kaját eszel. Az a legnagyobb gáz, hogy az a hús amiből készítik a kajákat mind gén módosított állatok húsa. Ráadásúl olyan tápokon hízlaljál azokat a szerencsétlen állatokat, hogy a lehető leggyorsabban hízzanak.

Mellékelek egy linket, itt elolvashatod, h tulajdonképpen mit eszik az ember a mekiben.


[link]


De YouTube-on sok dokumentum filmet is találsz ebben a témakörben. Az a sok káros cucc amit megetetnek a marhákkal és csirkékkel, az a Te szervezetedbe is bekerül amikor megeszed a húst, így aztán idővel hízni fogsz nagyon, és egyébb káros hatásai is lesznek az egészségedre.

2013. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!