Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fel lehet használni mondjuk...

Fel lehet használni mondjuk zöldséges krumplinak a hűtőben lévő sós főtt krumplit? Ha igen hogy csináljam hogy olyan legyen mintha most főztem volna? Holnap mit főztök?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy a kutya egye meg...
2009. szept. 13. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyának nem jó a krumpli, mert nem tudja hasznosítani. nme tudom, mi az a zöldséges krumpli. De próbáld meg. Bár hűtés után a krumpli nem az igazi
2009. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A főtt krumli melegítve nem valami jó.Régen egyes vendéglátó helyen átsütötték ropogósra olajban,ha nem is volt az igaz,de nem volt rossz.

Inkább azt javaslom,hogy melegítsd fel a mikróban,törd össze és készíts belőle gombócot,esetleg gombóc levest,vagy krumplifánkot.

Én holnak karaláb levest főzök,és gombás-mustáros marhatokányt csőtésztával.

2009. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zöldséges krumpli: petrezselyemzöldjével van ízesítve amit először olajon megpirítok.
2009. szept. 13. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Petrezselymes krumplinak még elkészítheted,ha jól átforrósítod.
2009. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A krumplit piritsd át először,a petrezselymet csak később tedd rá.Megpirítva nem jó a petrezselyem.
2009. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!