Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szójás fasírtpor kapható...

Szójás fasírtpor kapható valahol (2013-ban)?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Szilas termékére vagyok kíváncsi! Láttátok mostanában valahol ezt az árut? (Nem webes felületen.) Mely üzletekben árusítják?

Köszi!



2013. márc. 12. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ázsia Bt
2013. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb. minden hiperben és bioboltban. 2013-ban. De már 2012-ben is volt. Meg 2011-ben. '10-ben is. Stb., stb., stb...
2013. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

„Kb. minden hiperben és bioboltban. 2013-ban. De már 2012-ben is volt. Meg 2011-ben. '10-ben is. Stb., stb., stb...”


Kedves Hozzászóló!

Elég sok helyen járok Magyarországon, hipermarketekben is, bioboltokban is, de a kérdésemben említett Szilas terméket nem láttam egyik üzletben sem.

Tudom, hogy korábbi években több helyen is kapható volt ez az áru, éppen emiatt írtam a kérdésembe azt, hogy 2013-ban kapható-e, hiszen nem a korábbi évek érdekelnek, hanem az idei év – és mi nem láttuk ezt a terméket sehol.

Így néz ki (a linkeken található képeken látható a csomagolása):

[link]


[link]


[link]


A kérdésemben a 2013 megjelölés nem azért volt szükséges, mert azt akartam volna szemléltetni, hogy a termék valami újdonság lenne! Azért fontos, hogy 2013-as évi kínálatra vagyok kíváncsi, mivel lehet, hogy már kivonták a forgalomból ezt a fajta fasírtport (évekkel ezelőtt).

Ráadásul enni sem akarok ilyet, hanem egyszerűen kíváncsi vagyok arra, hogy ez a termék egyáltalán forgalomban van-e még.

2013. márc. 12. 15:20
 4/13 anonim válasza:

Na erre én is kiváncsi lennék!

Se a Tescoban, se a Pennyben,de még Hossóban, és kisebb üzletekben sem lehet kapni, és én kifejezetten szerettem,mivel már eleve be volt fűszerezve!

Szoktam néha simát venni,de akárhogy ízesítem nem lesz olyan mint a kérdésben említett termék.


Egerben látott idén valaki valamerre?

2013. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia!

A terméket jelenleg sehol sem lehet megvásárolni. Pár hónapon belül újra lehet majd kapni a boltokban. Gabi

2013. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók!

Köszönöm, hogy írtatok.

A 4. válaszolónak írom, hogy arra gondoltam, hogy felveszem a gyártó céggel a kapcsolatot és megkérdezem tőlük, hogy mi újság, de akkor jött az 5. hozzászóló válasza, így már arra nem lesz szükség, hogy felkeressem a céget.

Az 5. hozzászólónak köszönöm a tartalmas választ és remélem, hogy valóban újra kapható lesz újra az üzletekben az ominózus termék! :-)

Szép napot kívánok Nektek!

2013. jún. 4. 08:10
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Kántor Gabriella!

Meg tudod írni, hogy kapható-e már a szójás fasírtpor és ha igen, melyik üzletekben? Amennyiben még nem kapható, mikortól lesz?

Köszönöm előre is! Szép napot mindenkinek! :-)

2013. júl. 2. 08:51
 8/13 anonim válasza:

Találtatok már azóta?


Kismamaként iszonyat megkívántam, régen sokat ettem ilyet és már a falat vakarom, hogy egy falatot ehessek belőle!

2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia! Az egyik hozzászóló írt egy privát üzenetet nekem, azt írta, hogy majd szól, ha lesz. Azóta én nem kerestem.

Esetleg addig, amíg nem kapható a termék, próbáld ki ezeket:

[link]

Ennyit találtam, igaz, ez más, nem tudom, hogy érdekel-e

2013. okt. 9. 11:15
 10/13 anonim válasza:

A Metro - áruházban tegnaptól lehet kapni !!! Magyaros és zöld fűszeres izesítésben !!!

A Szilas Food tájékoztatása szerint a későbbiekben - CBA - Real és egyéb üzletláncokban is elérhető lesz .

Aki keresi a Metro - ban - ne a régi dobozost keresse , ugyanis ilyen kis zacskós kiszerelésben pompázik újra a termék .

2013. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!