Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az edes pirospaprika ( fuszer...

Az edes pirospaprika ( fuszer ) is megtud molyosodni?

Figyelt kérdés
mint pl a liszt, dara es tarsai ?
2013. márc. 13. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2013. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
De meg ám.
2013. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Akár édes, akár csípős, a molyok nem válogatósak! :))))
2013. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek :)
2013. márc. 13. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor már pókhálószerű tüneményeket látsz rajta, biztos, hogy molyos lett. Sajnos az egészet ki kell dobni, alaposan kimosni mindent körülötte.A moly nem tesz kivételt, nem állítja meg sem papír, sem neylon, de még a csavaros üveg alá is bekerülhet.(sokszor már az üzletből molyosan viszünk haza árut, sajnos)

Én már régóta egy élelmiszermoly csapdát teszek a molyosodható dolgok közé, azóta szerencsére befogja a hívatlan látogatókat. (teljesen természetes, biocsapda)

2013. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En csak neztem ma delelott, h milyen a paprika ,azert tettem fel a kerdest mert nemhittem a szememnek :D azthittem csak ilyen lisztfelek tudnak molyosodni -igaz meg kezdo vagyok :D
2013. márc. 13. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony. És figyelj oda, mert ezen kívül nem csak a lisztféléket szeretik ezek a dögök, hanem az olajos magvakat is, volt szerencsém hozzájuk már szezámban és napraforgómagban is. Mindent tarts üvegben vagy jól záródó dobozban, mert a zacskókat is képesek átrágni, ha olyanjuk van.
2013. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok évi tapasztalat után az olajos magvakat már csak a fagyasztóban tartom, egyedül oda nem tudnak bemenni a dögök.

Anno én is jártam úgy, hogy mire észbekaptam, a pucolt dióba alagutakat fúrtak már a molykukacok.

Ma már a szárazbabot, lencsét, sárgaborsót is ott tartom, az a legbiztosabb.

Persze a lisztünket, napi fűszereinket nem tarthatjuk ott,sajnos.

2013. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!