Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi van a csibeburgerben?...

Mi van a csibeburgerben? (BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
Üdv. NEM AZ ÉRDEKEL, HOGY MIBŐL KÉSZÜL A HÚS!!! Csupán csak szeretném megtudni, hogy milyen "kiegészítők" vannak a McDonald's-os csibeburgerben, hogy a húson kívül mi található még a burgerben. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Panírozott csirkehús, friss jégsaláta, majonéz szezámmagos zsemlében.


A tápértékadatokért látogass el ide.


[link]

2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, reménykedtem benne, hogy csemegeuborka meg ketchup nincs benne, na de majd amikor kérem akkor majonéz nélkül kérem! Még egyszer köszi.
2013. márc. 17. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
nem csemege uborkát használnak...és ha lenne bene unorka kérheted nélküle..ilyen egyszerű, eddig nem mertél venni? helyben is adnak rá választ,,
2013. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem az, hogy nem mertem. Csak eddig nem ettem ilyet meg eleve nem is eszek a McDonald's-ban, de most, hogy jöttek a kuponok kihasználom őket a barátnőmmel.
2013. márc. 17. 20:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A Csibeburgernek nem szezámmagos a szendvics teteje.

Nincs rajta szezámmag, panírozott csirkehús, jégsaláta és majonéz van benne.


Kérheted uborka nélkül is! Majonéz nélkül is! De ha arra számítottál, hogy nincs benne ketchup akkor miért majonéz nélkül akarod kérni?!


Egyébként csemege uborka van benne! A honlapján azt írják, hogy savanyított uborka. De az savanyított csemege uborka!

2013. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Én 10 perce ettem egy csibeburgert szezámmagos zsemlében natúr csirke szelet volt jégsaláta szeletelt uborka paradicsom ketchup és hasábburgonya.Igaz ezt pizzás hozta nem Meki.
2013. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Van benne uborka? Én ma ettem, igaz nem szedtem szanaszét, de volt a nem szezámmagos zsemle a panírozott hús, pici majonéz, és az a saláta csík darabkák. De szerintem következőnek szétszedem megkeresem az ubit.
2013. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs olyan 100%-osan előírva hogy egyformának kell lennie minden anyagra.
2013. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
nincs is benne uborka! Az a sajtburger :D
2013. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak saláta van benne!

Uborka az nincs benne!

2013. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!