Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a töpörtyűt?

Szeretitek a töpörtyűt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és imádom. Kenyérrel, paradicsommal, vegyes vágottal és egyéb zöldségekkel bármikor meg tudnám enni.

A korosztályom nőnemű társai nemigen kedvelik. Vagyis akiket én kérdeztem... Szeretnék egy felmérést csinálni, szóval a válasz után nemet, kort is írjatok.



2013. márc. 19. 16:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, amit frissen sütnek, ropogós, pirosra sült és inkább kicsit húsosabb. De max. néhány szemet fogyasztok belőle. Nekem még kisütve is túl zsíros, a zsíros ételeket pedig egyáltalán nem eszem meg. A boltban szoktam látni tepertőt, ami ilyen világos színű, és úgy néz ki, mint az összedermedt zsír. Attól még a hideg is kiráz. Én is 18 éves lány vagyok.
2013. nov. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!