Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ennék valami gyors és finom...

Ennék valami gyors és finom édességet nem feltétlenül sütit nincs ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7: Ez jól hangzik! :) Nekem eleve a kikavart sárgája is remek, mikor anyám piskótát sütött, mindig kaptam egy kicsit :) De ez... Ezt felírom, ma már sok édeset ettem.


No, szerepelt pár jó tipp. Remélhetőleg van tojás, de még anélkül is lehet palacsintát csinálni, ami ugyan nem valami ízletes alapból, de a kakaóval-mézzel már megüti a szintet, főleg, ha tényleg nincs más.


Egyébként a mézes-citromos/narancsos(-mazsolás) túró sem rossz, ha van túró és szereted is.


Vertem már fel tojást egyben narancslével, sőt banánnal is.


Banán+kakaó+méz: kedvenc, nyers csokipudingom, nyersvegán recept...



Attól függ, milyen alapanyagod van és mire vágysz. Én többnyire valami csokisra, így előkerül a méz és a kakaó.

Nekem még kókuszzsírom is van, így csokit is tudok csinálni :P

2013. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kikevert nyers tojás tényleg finom, én is szoktam enni, de nem veszélytelen. Egyik barátunk hetekig volt kórházban szalmonellafertőzéssel, csak mert belenyalt a készülő sütemény tésztájába.
2013. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én simán csak összekeverném a meglévőket. mézes-kakaós-mazsola. tuti két kanál után el is menne az édességvágyam:)
2013. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!