Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fogyás hashajtó teákkal?...

Fogyás hashajtó teákkal? Mennyire jó választás? Lehetséges a tartós fogyás? MINDENT írjatok le amit csak tudtok!

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömben, ráadásul nem bírja a szervezetem a sportokat(alacsony vérnyomás, a térdemben porcleválás) .. Nincs rajtam túl sok felesleg, kb 7 kg-t szeretnék leadni. Gyógyteákkal, hashajtó teákkal ez lehetséges? Nem érdekel mennyire teszi tönkre a szervezetem ! Tudom, gyerekes és felelőtlen, de többet számít, hogy jól érezzem magam. Aki tud írjon le mindent. Tapasztalat esetleg, milyen teákkal, mennyit fogyott, mit ajánl, mit hallott róla ! Kockázatok, stbstb.

2013. márc. 30. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
En regebben csinaltam, hat az eredmeny hossatartonak nem mondhato, de ez fugg attol is azutan mennyit es mit eszel, es mennyit mozogsz le belole. Viszont az a rossz hir, hogy so gyogynoveny enyhen leviszi a vernyomast, es igy nem biztos hogy neked ez hosszutavon segiteni fog. Valami olyat igyal,ami nem le, hanem kicsit fel viszi. En imadok sportolni, igy rossz hallani, hogy van aki nem. De vegulis ez a te dolgod, de a lenyeg, hogy csak teakkal lefogyni es ugy is maradni csak ugy lehetseges, ha utana mindig megtartoztatod magadat ami az evest illeti, es leulsz idonkent kaloriat szamolni. A sportan az a jo, hogy felporgeti az anyagcseret, igy az embernek nem kell koplalnia, mikozben jol nezhet ki, es egeszseges is lehet.
2013. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibakert, de remelem ertheto volt.
2013. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen érthető volt ! Én is szeretek sportolni, futni, stbstb csak a porcleválásom amióta tart, azóta szedtem fel a kilókat.. De amint jobban leszek újra futni fogok, csak először ezeket le kellene adni. És kb mennyi időt vesz igénybe hogy lefogyjak így?
2013. márc. 30. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben nem tenném, mert nagyok tápanyaghiányos(beteges) lehetsz, és még ki is száradhatsz. A gyomrod teljesen kikezded, egy darab után már semmi sem fog benned maradni, ami aká életveszélyes is lehet, na meg azért gondoljunk arra is, hogy ez mekkora megterhelés a végbélnek is. Léteznek anyagcserepörgető teák, pl zöldtea, fehértea ami nem hashajtó, de gyorsabbá teszi az anyagcseréd. Reggel natur joghurtba áztatott zabkorpba és aszalt szilva is jó hatású. Sok zöldség, gyümölcs. 7kg 6-7hét alatt normálisan lelehet adni, úgy hogy egy kicit visszafogod a ch bevitelét. Ez egyszerűbb mint gondolnád. Most miket eszel?

2013. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, igyekszem nem zsíros ételeket enni.Reggel általában valami teljes kiőrlésű keksz, vagy rozsos kifli, víz. Délben gyümölcs, esetleg még valami teljes kiőrlésű keksz. Este pedig semmi
2013. márc. 31. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hááát ez szinte koplalás.

Reggelire jó a kifli, de tehetnél bele sonkát, sajtot, főtt tojást és zöldségeket.

Tízóraira jó a gyümölcs.

Ebédre leves ami pl lehet egy könnyű zöldségleves, vagy vmilyen sertésraguleves, vagy májgombócleves. Másodiknak rizs vagy krumpli husival vagy hallal.

Uzsonna alma

Vacsora már csak inkább hús, hal vagy tojás zöldségekkel, túró, cottage cheese vagy egy joghurt benne kapor, petrezselyem.

2013. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!